Cosmoenergy Frekansları ile Kendini İyileştir

Cosmoenergy frekansları, ”otojenez” mekanizmalarının insan vücudunda aktive olmasını sağlar. Yani Cosmoenergy frekansları, hem bireysel organların hem de bir bütün olarak vücudun ” kendi kendini iyileştirme” mucizesini yaratır.

Yöntem Pozitif, Refahın İyileştirilmesi, Barış, Şans, Mutluluk, Refah, İç huzur. Sezgide, yaratıcılık ve entelektüel yeteneklerde artış olur. Kişi dengelenir.

kozmik enerji cosmoenergy

Didem Balık , Akademisyen V.A PETROV ‘ un Orijinal Öğretisi olan Cosmoenergy ile Ruh – Beden – Zihin  bütünlüğünün nasıl sağlandığını öğretiyor. Aynı zamanda katılımcı ,Aura ve çakranın arındırılması tekniklerini öğretiyor.

Kozmo Enerji (Cosmo Enerji Nedir)

Çevremizdeki her şey farklı enerjilerden, farklı yoğunluklardan ve farklı titreşimlerden oluşur. Fakat bu enerjiler sadece Dünya’dan gelmez. Evren, kozmosta yani uzayda sonsuz bir akışla Dünya’ya giden enerjilerden de oluşur. Bu enerjiler daha temiz ve yüksek frekanslıdır.

Bir kişinin fiziksel bedeninin durumu tamamen bir insanın süptil yapısını oluşturan enerji alanlarının kalitesine bağlıdır ve süptil bedenlerin durumu doğrudan bir insanın ruhsal düzeyindeki düşünme, duygular, eylemler, arzuların kalitesine bağlıdır.

Cosmoenergy, çeşitli titreşimlerin enerji akışlarıdır. Bu enerji akışları frekanslar vasıtasıyla kişinin alanındaki her türlü negatif etkiyi temizler, çakraları saflaştırıp dengeler böylelikle kişinin kendi kendini iyileştirmesine olanak sağlar.

COSMO ENERGY NEDİR ?

Cosmoenergy Uygulayıcılarından Notlar

Cosmoenergy annem sayesinde tanıştım. Annem, benden çok önce Cosmoenergy eğitimine başlamıştı. Bir gün yakın bir arkadaşımı da alarak yazlığa, annemin yanına gittim. O zamanlar ikimizin de sorunlu ilişkileri vardı ve bu durum ikimizin de enerjisini düşürüyordu, çakralarımızda blokajlara sebep olmuştuk. Bu da çeşitli rahatsızlıklar yaşamamıza sebep olmuştu.

Annem ikimize de o gün çalışma yaptı. Sonrasında bir araya geldikçe bu çalışmaları sürdürdük. Birkaç çalışmadan sonra ben ilişkimi bitirdim, ardında eşimle bir araya geldik ve aylar içinde evlendik. Ardından ilk oğlumu dünyaya geldikten sonra daha 40 günlükken idrar yolu enfeksiyonu oldu, o zaman annem ve diğer Didem hocam ve Cosmoenergy Uygulayıcısı arkadaşlarım oğluma sürekli kanal açtı. Çocuğum daha da kötüleşseydi tabii ki hastaneye gidecektik ama hastalığı hastaneye yatmadan atlatmayı başardık. Bunun üzerine hem kendimi hem de ailemi düşünerek bu eğitimi kendim almak istedim ve bu yola çıktım. Bu sıralamanın farkına çok uzun yıllar sonra vardım, aslında hayatımı nereye sürüklüyordum farkında bile değildim. Şimdi bakınca Cosmoenergy ‘in hayatıma nasıl dokunduğunu çok daha net görebiliyorum.

Basit birkaç rahatsızlığımızdan kurtulacağımızı düşünerek ilk çalışmaları yaptığımızda ne ben ne de arkadaşım hayatlarımızın bu kadar kısa sürede değişeceğini hayal etmemiştik sanırım, vesile olan herkese teşekkürü borç bilirim.

Hakan

Merhaba Cosmoenergy ile tanışmam halam sayesinde oldu (Filiz Özgencil ) kendisinin Cosmoenergy aldığını ve bana standart çalışma  yapmak istediğini bende bu sistemle alakalı herhangi bir ilgim  olmadığından ilk başta halama  teşekkür edip istemediğimi söyledim . Sonra halam bana ‘keskin çizgilerinden kurtulmak istersen bir çalışma yapmak isterim’ dedi ben de halamı kırmak istemediğimden ilk çalışmayı  kabul ettim. İşte o çalışma  sonrasında halam ikinci üçüncü bir bakmışım 10 çalışmaya kadar geldik. Sonra Didem hocam ile tanıştım kendisiyle konuştuktan sonra ben de başta aileme ve çevreme yararlı  olmak  için uygulayıcı olmak istediğimi söyledim. Çok şükür iyi ki halam hocam ile beni tanıştırmış. Bendeki değişikler etrafımda ve kendimde belirgin şekilde görülüyor; kaygılarım endişelerim vs kayboldu. Hayatıma bu Cosmoenergy’ in girmesine vesile olmuş herkese bende teşekkürü borç bilirim. Sevgiler 

Hayatımda son 10 yılda üt üste gelen üzüntülerden sonra en son çok sevdiğim kayınvalidemi Covid19 dan kaybetmenin şoku ve üzüntüsüyle, son yıllarda yasadığım astım ve fibromiyalji atakları daha da güçlenerek sürekli hale dönüştüler. Başucumda nebulizator, çeşitli ilaçlar, geçmeyen şiddetli ağrılar ve nefes alamamanın zorluğu… Artık yataktan kalkamıyordum…

Bir taraftan 13 yaşındaki kızım da ciddi bir kaygı bozukluğu yaşıyor, evden dışarı bile çıkamıyordu. Yani ben çok hastalanmıştım ve benimle birlikte kızım da hastalanmıştı. Bardağı taşıran bu son damlalardan sonra, çocukluk arkadaşım olan ve Cosmoenergy ile güzel sonuçlar aldığını bildiğim, fakat çalışmayı devamlı ertelediğim Didem i aradım. Didem, kızımla birlikte bana 12 çalışma yaptı. Bu arada Didemin çok seker kedi ve köpeklerle dolu evi ve güler yüzü sayesinde bu çalışmalar bize terapi gibi geldi. Çalışmalardan sonra Didem tavsiyesi üzerine International Academy of Cosmoenergy bünyesinde Didem Hocadan online eğitim almaya başladım. Şu anda uyumlandığım Cosmoenergy kanallarını devamlı açarak çalışmalarımı yapıyorum. Hastalıklardan neredeyse eser yok. Ufacık bir şey olsa hemen çalışıp başlamadan düzeltiyorum. Kızım da yavaş yavaş normal hayatına dönmeye başladı.

Her gecen gün her şey daha iyi oluyor ve bundan da iyi olacağını bildiğim için yeni kanallarla uyumlanıp, daha fazla güçlenmeye can atıyorum. Sağlıktaki gelişmeler çok güzel ama benim için çok önemli bir mesele de yasadığımız mekanlar. Son günlerde devamlı aile fertlerimin yasadığı mekânları enerjisel olarak temizliyorum. 40 yıldır satılamayan aile evimizin analizi sonucu çıkan negatif enerjiler her şeyi açıklıyor. Bu temizliğin en kısa zamanda bize daha fazla sağlık, bolluk, bereket, huzur, mutluk getireceğine eminim. Beni bu yola getiren iyi, kötü bütün kişi ve olaylara ve en başta çocukluk arkadaşım olan Didem Hocamıza çok teşekkür ediyorum.

Cosmoenery ile tanışma hikayem oğlumun dışkısını tutması nedeniyle başladı. Kaç doktor, pedagog hatta osteopattan destek aldım hatırlamıyorum. Artık daha ne yapabilirim dediğim bir zamanda bilgisine, eğitimine ve yaklaşımlarına çok güvendiğim doktor bir arkadaşımın bana acaba birde ‘kozmo enerji mi denesen’ demesi üzerine, Didem hocayla tanıştım. Oğlumun bu probleminin yanı sıra kendim de bunalmış, sıkışmış, sinirli ve her an patlamaya hazır biri olmaktan çok yorulmuştum.

Didem hocayla standart çalışmalara başladıktan sonra özellikle 3. çalışma sonrası çözülmeler başladı. Benim senelerdir içimde tuttuklarım, farkında olmadan derinlere gönderip unuttuğumu sandığım üzüntü ve endişeleri paylaşmaya başladığımda, hemen beraberinde oğlumun problemi sona erdi. Ben daha sakin, dingin bir insan oldum. Beni tanıyan herkes bana senin enerjin değişmiş diyor. 😊12 çalışmayı tamamladıktan sonra Didem hoca bana “kendi hayatında edilgen değil etkin olmayı seçebilirsin” dediğinde Kozmo Enerji eğitimi almaya artık tamamen kararımı vermiştim. Eğitime baslarken ikinci çocuğuma hamile kaldım. Kısa süre sonra kendimizi pandemi ortamında bulduk. Eğer kozmo enerjiyle ilgilenmiyor olsaydım hamile ve küçük çocuklu biri olarak süreç benim için çok zor geçecekti eminim. Kozmo enerji sayesinde korku enerjisine kapılmadan doğum sürecimi geçirdim. Hocam ve arkadaşlarım doğumumda ve sonrasında kanal açarak ve çalışma yaparak bana destek oldular ve ben neredeyse hiç ağrı kesici kullanmadım diyebilirim. Doğum yaptığımın 8. Gününde kızımla birlikte, oğlumu okula bırakıp almaya ve dışarıdaki islerimi kendim halletmeye başlamıştım. Beni görenler yeni doğum yaptığıma inanmıyordu. Kozmo enerjiyle tanışmamı ve bu konuda ilerlememi sağlayan herkese sonsuz teşekkürler 🙏

Merhaba ben Nursen K…. cosmoenergy le tanışmam görü görümcem Nesrin sayesinde oldu o da Didem hocanın öğrencisiydi beni Didem hoca ile tanıştırdı benim bir takım fiziksel sorunlarım vardı işte toit hastasıydım yüksek tansiyonum vardı bunun gibi bir sürü daha sıkıntım vardı güne çok kötü başlıyordum çok yorgunum kalkıyordum çok halsizim çok agresif tim kendime de çevremdekiler de hep sıkıntı yaşatıyordum ama daha sonra Didem hanımla tanıştım ve bana seanslara başladı seanslar 12 standart çalışma yaptırdım . Ben 3. Çalışmada kendimi daha iyi hissetmeye başladım yorgunluklarım geçmeye başladı daha sakindim daha hareketli yedim çalışmalar tamamlanınca tamamen bu tür sorunlarımdan sıyrılmıştım sanki yeniden doğmuştun ve her şey çok daha güzeldi daha canlıydı ev işlerim eve dışarıdaki işlerime daha çok zaman ayıra biliyordum her şey çok güzel olmuştu daha sonra Didem hocam bende de birtakım yeteneklerimin olduğunu söyledi ve benim de öğrencisi olmamı istedi. Üç günlük eğitime katıldım; öğrencisi oldum bana kanal uyumlamaları yaptı. Diğer kanalları yani frekansları da almaya başladım. Bu kanallarla hem kendime hem de etrafımdakilere aileme çok faydalı oldum ailemdeki insanlara seanslar yapmaya başladım bu seanslardan sonra kendilerini çok daha iyi hissettiklerini söylediler ben de bir sıkıntım olduğunda bana ait olan kanallarla bu sıkıntımı geçiriyorum iyi ki cosmo enerji ile tanışmışım iyi ki Didem hoca ile tanışmışım bana çok faydası oldu diğer insanların da cozma enerji ile tanışmasını bu yola girmelerini hayatlarını değiştirmelerini isterim.

Kozmoenerji ile tanışmam sevgili öğretmenim Didem Balık’ın bir Instagram paylaşımı vesilesiyle oldu. Enerjiye ve onun etkilerine her zaman inanmışımdır ama bunu nasıl kullanabileceğime veya kendimde nasıl tezahür edebileceğine dair hiç bilgim yoktu. Didem Hocam’ la iletişime geçtim bana sistemi o kadar güzel anlattı ki geçmişte yaşadığım hastalıkların sebeplerini daha iyi anladım ve iyileşmiş olsam dahi negatif enerjilerin o bölgelerden temizlenmesinin ne kadar önemli olduğunu da öğrendim. Kendisiyle 12 kez çalıştık ama daha ilk çalışmadan itibaren yaşama olan bağlılığım artmış daha umutlu daha sevgi dolu bir birey haline gelmiştim. Sonrasında eğitimlere devam ettim ve artık kendimde hissettiğim bu olumlu güzel değişiklikleri başkalarının da yaşamlarında gözlemlemelerine vesile olabiliyorum, bu çok büyük bir mutluluk. Teşekkürler Didem hocam iyi ki varsınız.

Benim kozmo enerjiyle tanışmam köpeğim sayesinde oldu 3 gün üst üste köpeğimi gezdirirken ayni yerde ayni saatte Didem Hocamla karşılaştık. Bu 3 günlük süreçte köpeğim hastaydı ve ben onu kaybetmekten çok korkuyordum ama gelen şifaları kabul ettik ve iyileşti. Kozmik enerjiyle tanıştığımda 30 yaşında olmama rağmen aşil tendonu kopması, böbrek taşı, geceleri mide yanmasından uyuyamama ve karaciğerimde yağlanma gibi bir çok fiziksel sıkıntım olmuştu. Ama asıl sıkıntı kafamdaydı. Kendini sürekli kötüye hazırlamayı iyi bir özellik sanan, korkak, güvensiz, şüpheci bir insandım. Bu negatif düşünce yapısını bu kadar çabuk değiştirebileceğimi ve bu kadar iyi sonuç alabileceğimi asla tahmin etmezdim. Düşünce sekli düzelince, fiziksel olarak da kendimi çok iyi hissetmeye başladım. Didem Hocamın tavsiyesiyle kendimi “kurban” ve “mağdur” konumundan çıkmamla ilişkilerim de çok daha güzelleşti. Yıllardır aram çok da iyi olmayan annemle kozmik enerjiye girişimden birkaç hafta sonra hiç olmadığımız kadar iyi olduk, o zamanki kız arkadaşımla da şimdi nişanlıyız:) Bütün bunlar için Didem Hocama ve kozmo enerjiye şükürler olsun

Ben Cosmoenergy çalışmalarına kızımın rahatsızlığı sebebiyle başladım. Dirençli epilepsiyle uğraşıyorduk. Kardeşim aracılığıyla Didem’le tanıştık. Ailecek 12 çalışma aldık; o dönemde nöbetlerimiz nerdeyse durma aşamasına gelmişti. Ne yazık ki sonra tekrar başladı ama eskisi kadar şiddetli olmadı hiçbir zaman. Bu arada ben de Cosmonenery Uygulayıcılığı eğitimi Didem Balık ‘tan aldım ve kızıma kendim çalışma yapmaya başladım. Nil çok huzursuz olduğu geceler standart çalışma yapıyorum ve direk güzel bir uykuya dalıyor. Ayrıca evdeki ufak kazalarda da hemen kendime çalışma yapıyorum. Örneğin geçenlerde parmağımı fırının ızgarasına yapıştırdım. Feci yandı. Hemen Farunbuddha adlı frekansı uyguladım ve anında ne acı kaldı ne de yanık. Azıcık kabuklandı o kadar.

Ben Cosmoenergy çalışmalarına kızımın rahatsızlığı sebebiyle başladım. Dirençli epilepsiyle uğraşıyorduk. Kardeşim aracılığıyla Didem’le tanıştık. Ailecek 12 çalışma aldık; o dönemde nöbetlerimiz nerdeyse durma aşamasına gelmişti. Ne yazık ki sonra tekrar başladı ama eskisi kadar şiddetli olmadı hiçbir zaman. Bu arada ben de Cosmonenery Uygulayıcılığı eğitimi Didem Balık ‘tan aldım ve kızıma kendim çalışma yapmaya başladım. Nil çok huzursuz olduğu geceler standart çalışma yapıyorum ve direk güzel bir uykuya dalıyor. Ayrıca evdeki ufak kazalarda da hemen kendime çalışma yapıyorum. Örneğin geçenlerde parmağımı fırının ızgarasına yapıştırdım. Feci yandı. Hemen Farunbuddha adlı frekansı uyguladım ve anında ne acı kaldı ne de yanık. Azıcık kabuklandı o kadar.

Merhabalar benim hikayem vardı didem hocama danışan olarak gittiğimi hayatımın nasıl değiştiğini daha önce anlatmıştım daha sonraki süreçte kozmik enerji çalışmalarına devam edip kendimi çok geliştirdim. Didem hocamın tavsiyesi ile öncelikle kendime aileme çevreme yardıma ihtiyacı olan herkesin bu mucize enerji çalışmalarından faydalanmaları için devam ettim.

Şu an 3 yıldır bende bir Cosmoenergy Uygulayıcısıyım .öncelikle rabbime sonra kozmik enerjiye didem hocam binlerce şükürler olsun yolum aydınlık ışıklarla elimin dokunduğu herkes her yer güzelleşiyor engüzel kısmı da çalışmalarda zaman mekan uzak yakın diye bişey yok her yerde herkese çalışma yapabiliyoruz. annemler şehirdışında yaşıyor.pandemi sürecinde 2 ay önce annem babam covid 19 a yakalanmıştı annem kronik hasta 7 çeşit ilaç kullanan by pass lı 69 yaşında babam 73 yaşında onlara çalışmalar yaptım zor bi süreçti ama çok çok şükür kozmik enerji sayesinde ikisi de kolaylıkla atlattı. Fiziksel ,ruhsal manevi olarak şifalanıp bilinçaltı geçmiş karma ve hücresel detayda temizleniyorsunuz. her şey su gibi berrak bir şekilde akıyor hayatımızdaki tıkanık durağan olan her şey açılıyor sağlık bolluk bereket ve en önemlisi sevgiyle evrende dengede oluyorsunuz. Kozmo enerji ile kendi kendinizi iyileştirmeye hazır olduğunuzda sizi buluyor hayatta hiçbir şey tesadüf değildir. Üzerimde emeği geçen didem balık hocama ve onun hocalarına tekrar çok teşekkür ederim iyi ki hayatımda varsınız biz kocaman bir aileyiz

Bundan yaklaşık iki yıl önceki Kapadokya seyahatimde oradaki yeraltı şehrine girince bir anda panik atak yaşadım. Daha önce yakın tanıdıklarımdan panik atak tecrübelerini dinlemiştim ama insanın başına gelince daha iyi anlıyormuş. Kelimelerle anlatmak zor ama panik atak esnasında kendini ne kadar uğraşsan da nefes alamıyormuş gibi, sanki bulunduğun mekandaki tavanı göğsümde taşıyormuşsun gibi ve en önemlisi de çaresiz hissediyorsun!
 
Bu tecrübemden sonra panik ataklar 3 ay boyunca her türlü kapalı mekanda, hiç beklemediğim anda beni takip etti. Taa ki Didem hocamla bir araya gelip de ona sohbet arasında durumumdan bahsedinceye dek. Gayet doğal bir biçimde bana ‘E, senin üçüncü çakran zayıflamıştır’ dedi ve çantasından antenlerini çıkarıp benim çakmalarımı tek tek kontrol etmeye başladı. Gerçekten de anten üçüncü çakrada yavaşlamaya başlayınca ‘Bunu halletmek çok kolay ’dedi ve çakrama o anda frekans vermeye başladı sonra da , ‘tamam bitti gitti!’ dedi ve saniyeler içinde oracıkta bir anda müthiş bir rahatlık ve hafifleme hissettim. Üzerinden yaklaşık iki yıl geçti ve o günlerde kendini çaresiz hisseden benim o gün bu gündür panik atakla hiçbir ilgim kalmadı. İnsanlar aylarca, yıllarca terapiler ve ilaç tedavileri ile bu çaresizlikle mücadele ederken birkaç dakikadan daha fazla sürmeyen ve bence ‘mucize’ değerinde olan bu değişim bana Kozmoenerji gibi bir tekniği hayatımın her aşamasına sokmam gerçeğini gösterdi. Ve Didem’den eğitimimi aldım . Şimdi bir Kozmoenerji uygulayıcısı olarak evrene, kendime, aileme, yakınlarıma ve derdi olup da karşıma çıkan herkese yardım edebiliyor olmanın huzuruyla yaşıyorum. Elimde böylesine inanılmaz ‘mucizevi’ bir imkan olduğu için aşabileceğim hiç bir engel, çözemeyeceğim hiç bir problem yokmuş gibi hissediyor ve bu farkındalığı yaşamış olmaktan dolayı kendimi şanslılar arasında görüyorum.

Yoğun bir iş hayatı içerisinde bir anda Astroloji yolculuğuna giriş yapmamla beraber spiritüel kapılardan içeri giriş yapmıştım aslında .Hayatıma nefes koçluğu eğitimi alarak devam ederken .Bir şey fark ettim; insanların haritalarına baktığımda bazı hastalıkları ve sorunlarına yardımcı olmak istediğimi en azından vesile olmak istediğimi anladım. Ve Neslihan Yavuzcan sayesinde Didem ile Cosmoenergy ye başladım. Ve fark ettim ki çakralarım dengelendiğinde ve her uyumlandığım kanalda farklı bir ben ve beden bulmaya başladım kendimde .Hayat daha kolay akmaya başladı. Bu sırada çevremde kullanmaya başladım ve hep olumlu dönüşler aldım. Yakın arkadaşımın sinüzit sorunu vardı ve ameliyat olacaktı 2 standart çalışmada sorun çözüldü ve ameliyat olmasına gerek kalmadı . Bu benim doğru bir yolda olduğumu bir kere daha anladığım zamandır. Allah’a çok şükür… öncelikle beni tanıştırdığı ve bu ilmi öğrenmeme ve hiç bir bilgiyi kendine saklamadan bizlere aktaran güzel kalpli Didem hocama ve vesile olan Neslihan koçuma çok teşekkür ederim.. Aslında hayata dair yolculuğumuz tamamen içimizden geçiyor ve bizler bunu fark ettiğimiz ve kozmik kardeş olduğumuz için teşekkür ederiz Yaradan’a .

 

Zuhal 

"Yaklaşık 40 yıldır çalışma hayatının içinde olduğum için bu şekilde yatağa bağlanma hiç de kolay değildi. Üstelik beyin sarsıntısı da olduğundan ne telefon, ne tv ne de kitap okuyabiliyordum. Zorlu bir süreçten geçiyordum. Bir de kaza anını sürekli hatırlamak var tabii. İşte tam bu sırada Cosmoenergy ile çok yakından ilgilenen ve bu konu ile ilgili öğretimler veren Didem Balık ile görüştüm. Bana yardımcı olabileceğini ve kısa sürede ayağa kalkabileceğimi söyledi. Ben psikoloji eğitimi aldım ve hayatım boyunca pozitif bilime inandım. Eşim ve çocuklarım da pozitif bilime inanıyorlar. Onlara anlattığımda “ senin gibi biri nasıl böyle bir şeye inanır” dediler. Ben de onlara denemek istediğimi söyledim.

Didem ile çalışmalarımız başladı. İlk standart çalışmada ben olayı anlattığımda, Didem “kırığın nerede olduğunu görebiliyorum, şimdi onun üzerinde Cosmoenergy Frekansları ile çalışma yapacağım, sen rahat ol ve yeter ki iyileşeceğine inan .” Dedi. Ve bir süre sonra kırık olan bölgede bir yanma ve yoğunlaşma hissettim. İnanılmaz bir durumdu. Bu şekilde 10-12 çalışma uyguladı. Bundan bir süre sonra ben yürümeye başladım. Tabii ki, tıbbi olarak ta kemikler iyileşme sürecini tamamlamıştı. Ama bu süreci çok rahat ve komplikasyon olmadan geçirdim. Bu arada önemli bir noktaya da değinmek istiyorum. Olayın yaşandığı yerden günde iki kez geçmek zorunda kalıyorum.

Fakat o kaza anı aklıma bile gelmiyor. Gelse bile beni eskisi gibi ürkütmüyor. Oysa ki, birlikte olduğumuz arkadaşlarımız o anı hala unutamadılar. Bana daha sonra söyledi ki, Didem bunun üzerinde de çalışmış. Benim çok duygusal bir insan olduğum düşünüldüğünde, bu inanılmaz bir durum. Söylemek istediğim bir konu daha var. Tam bir yıl önce, çok ani bir şekilde eşimi kaybettim. 45 yıldır birlikte olduğum, birlikte büyüdüğümüz, hayat arkadaşımın, en büyük dostumun kaybı dayanılmaz bir acıydı. İşte bu çok acılı günlerimizde kardeşimin eşi Gülçin (Didem in öğrencisi) Bana ve bizim eve sürekli enerji gönderdi. Ben o günlerden nasıl çok fazla zarar görmeden çıktım. Hala inanamıyorum. O enerjilerin çok faydasını gördüm. Gerçekten beni çok rahatlattı. Teşekkür ederim Gülçin.

Umarım bu şekilde çok daha fazla insana ulaşabilirsiniz. Bu pozitif enerjilerin mucizeye dönüşmesi bence Hepinize başarılar diliyorum"

Kamuran 

"Ben Kamuran Köküuslu . Birkaç ay sonra 90 yaşında olacağım. Bundan birkaç ay önce bütün dünyayı saran Covid 19 virüsünden ben de nasibimi aldım. Birlikte yaşadığım kızım ve torunum hastalanınca, ne kadar korunsak da, bana da geçti. İlk günler hafif geçiriyorum zannettim. Ama daha sonra nefes alma güçlüğü ile acil servise gitmek zorunda kaldık. Oksijen seviyesi çok düşmüştü ve çok yüksek miktarda oksijen verdiler. Tam 12 gün hastanede yattım.

Bu arada çok iyi tedavi gördüm. Ama hastalığın seyrini tam olarak bilemedikleri için ve yaşımın yüksek olması nedeniyle çok zorluk çektim. Hatta doktorum, çocuklarıma durum kötüye gittiği takdirde izleyecekleri yolu söyleyip, bunları uygulamak için izin almış.

Durum bu haldeyken, Didem Balık bana kozmik enerji uyguladı. Benim iznimi alıp, her gün üzerimde çalışmalar yaptı. Bazı saatlerde kendimi çok daha iyi hissediyordum. Sonradan öğrendim ki, o saatlerde Didem çalışıyor. Sonra her geçen gün durumum iyiye doğru gitti. Ve çok şükür, şimdi eski sağlığıma kavuştum. O kadar çok sağlıklı ve genç insanı kaybettiğimiz bu kötü hastalıktan, benim yaşımda birinin hiçbir zarar görmeden iyileşmesinde kozmik enerjinin büyük etkisi olduğu inancındayım.

Didem Balık’a çok teşekkür ediyor ve çizdiği bu yolda başarılar diliyorum."

Ayşe

"Kızımın bana uygulayacağı uzaktan ilk Cosmoenergy standart çalışması için çok heyecanlıydım. Çalışmaya başlamadan önce bana gönderdiği müziği açtım ve duruş pozisyonumu müzik sağ tarafımdan gelecek şekilde ayarladım. Gözlerimi kapattım ve koyu bir karanlıktan ziyade grimsi bulut kümeleri gördüm araya giren koyu renkli küçük lekelerde oldu ve onlar sonra kayboldu. Bu sırada tahmini 10-15 dakika sonra müziğin tam karşıdan geldiğini duymaya başladım.

Bu durum bende bir ürküntü yarattı çünkü ayaklarımı hiç kıpırdatmadığıma emindim. Kollarımı hareket ettirdim durumumu algılayabilmek için bu seferde kolum sandalyeye değdi halbuki ilk konumumda sandalye karşımdaydı. Dengemi kaybettiğim düşüncesiyle anlık gözümü açıp kapattım o anda yaklaşık 90 derece yön değiştirdiğimi farkettim, endişelenmedim önceki pozisyonuma tekrar döndüm. İlerleyen dakikalarda hafiften bir dönüş daha hissettim ama pozisyonumu bozmadım.

Benim için kozmoenerjiyle heyecanlı bir tanışma olmuştu. Şunu belirtmek isterim ki , Cosmoenergy çalışmalarından sonra daha kendimi çok pozitif hissettiğimi farkettim ve özellikle omurga bölgemde ve kollarımda oluşan ağrılarda ciddi oranda azalmalar oluştu."

Sevim

"Ben,Sevim Kalkavan.Uzun yıllar gluten allerjisinden çok çektim.Kilo verdim,devamlı ishal oluyordum ve 12 senenin sonunda evlâlarım bile yolun sonuna geldiğimi düşünüyorlardı.On iki sene bu hastalıkla boğuştuktan sonra artık yürüyecek halim bile kalmamıştı.Son çare olarak kızlarım İstanbul’da hastalığım konusunda çok ünlü bir doktora randevu aldılar.Ablam İstanbul’da oturuyordu ve uzun zamandır görüşememiştik.Bu bahane ile son kez olsun ablamıda göreyim diye onda kalıyordum.

Yeğenim İlknur kozmo enerji uygulayıcısıydı.Ben dindar ve birazda tutucu bir insan olduğumdan bu konulara çok uzaktım. Teyze “İzin verirsen sana kozmo enerji uygulaması yapayım” diye teklif edince, artık kaybedecek neyin var ki Sevim, kabul et diye düşünerek izin verdim.Bana arka, arkaya üç gün uygulama yaptı.3. gün doktor randevum vardı.Doktora gittim , testlerim yapıldı ve koca bir şokla eve döndük. Benim 12 senelik gluten alerjim YOK olmuştu.

Doktorun açıklaması “Size yanlış teşhis koymuşlar”oldu.Tüm ailele şaşkınlık içindeydik ,HASTALIĞIM 3 GÜNDE YOK olmuştu. Şu an 83 yaşındayım ve bu olay 6 sene önce oldu, halen alerjim yok ve ben buğdaydan yapılmış çörek ,börek yırtıyorum, bazen komşulara güne gidiyorum. Bu gün “Aman ne işe yarayacak demediğim için Allah’a şükrediyorum, yeğenime de Allah razı olsun diyorum."

TOP
Ücretsiz Danış 0555 582 14 60