International Academy of Cosmoenergy by Didem BALIK

Bundan tam yedi sene önce hastalıklarıyla boğuşan bir Didem’dim . O kadar çok hastalığım vardı ki! Kendimi nasıl hastalandırdığımın farkında bile değildim . Sonra ‘Cosmoenergy’ hayatıma girdi ve çok değiştim Kendimi iyileştirebileceğimi çok iyi anladım ve sayısız mucize yaşamaya başladım. Cosmoenergy Uygulayıcılığı eğitimimi aldım. Hasta Didem, yerini Cosmoenergy ‘nin en yüksek seviyelerden biri olan Cosmoenergy Progressör ve Zoroastr Didem Balık’a bıraktı. Birçok danışan ile çalıştım onlardan bazıları bu sisteme benim gibi hayran kalıp benden bu sistemi öğrenerek ‘Cosmoenergy Uygulayıcısı’ oldular.  Zamanla eğitimlerimiz ve sayımız  daha da arttı. 

Cosmoenergy sistemini kuran Petrov ’un eğitim kitabının elime geçmesi ile bu öğretiyi daha sistematik hale getirebildim .Bunun yanında Ukrayna’daki hocam Nikto Sark ile çalışmalarımı devam ettirip  Cosmoenergy hakkında daha çok bilgi edindim .Onunla yaptığım çalışmalar ve insiyeler sayesinde uzaktan uyumlama tekniğini öğrendim ve bunu yapma hakkını elde ettim.

Pandemi süresinde kendi eğitim kitabımı yazmaya başladım .Bu süreçte Cosmoenergy ile ilgili tüm yabancı kitapları araştırdım .İngilizce ve Rusça olan bu kitapları tercümanlara çevirttim ve derin bilgilere ulaştım. Böylelikle öğrencilerim ve ben Cosmonenergy ile ilgili çok daha fazla bilgiye ve özel tekniklere kavuştuk.  

Bu arada fark ettiğim çok önemli bir konu vardı ; bu da Cosmoenergy’nin Türkiye ‘de  yanlış bilgiler ile yapıldığıydı. Bu nedenle daha büyük kitlelere ışık olmak için akademi kurmaya karar verdim. Artık Cosmoenergy öğretisini öğrenmek ya da kendisine çalışma yaptırmak isteyenlere çalışmalar yapabileceğim ve eğitimler verebileceğim bir akademi var. Çok yakında akademimizi uluslararası boyuta taşıyacağımı  bilmek beni çok heyecanlandırıyor . 

Ekibimiz ve ben, çalışmalara International Academy of Cosmoenergy by Didem BALIK bünyesinde  online ve birebir  olarak keyifle devam ediyoruz.  

Siz de aramıza  katılırsanız ışığı birlikte daha çok büyütürüz! 

Sevgiyle 

TOP
Ücretsiz Danış 0555 582 14 60