COSMOENERGY’E GİRİŞ

Cosmoenergy ‘e (Kozmoenerji) Giriş

Cosmoenergy ‘e (Kozmoenerji) Giriş

Çevremizdeki her şey farklı enerjilerden, farklı yoğunluklardan ve farklı titreşimlerden oluşur. Fakat bu enerjiler sadece Dünya’dan gelmez. Evren, kozmosta yani uzayda sonsuz bir akışla Dünya’ya giden enerjilerden de oluşur. Bu enerjiler daha temiz ve yüksek frekanslıdır.

Bir kişinin fiziksel bedeninin durumu tamamen bir insanın süptil yapısını oluşturan enerji alanlarının kalitesine bağlıdır ve süptil bedenlerin durumu doğrudan bir insanın ruhsal düzeyindeki düşünme, duygular, eylemler, arzuların kalitesine bağlıdır.

Cosmoenergy, çeşitli titreşimlerin enerji akışlarıdır. Bu enerji akışları  frekanslar vasıtasıyla  kişinin alanındaki her türlü negatif etkiyi temizler, çakraları saflaştırıp dengeler böylelikle kişinin kendi kendini iyileştirmesine olanak sağlar.

Cosmoenergy standart çalışması, ruh ve bedenin  yitirilmiş uyum halini geri kazanmak için Cosmoenergy frekansları ile yapılan  çalışmadır. Ayrıca negatif varlıklardan, biriken korkulardan, kızgınlık, saldırganlık, takıntılı durumlardan arınma yöntemidir.

Eski Hint tıbbında, insan çakraları (enerji merkezleri), insanın “süptil bedenlerinin” yapısı ve “Kundalini” adı verilen “aktivitesi bir kişiyi radikal manevi evrime yönlendirebilecek” daha yüksek düzeydeki enerji kaynağı ile ilişkilidir. Anatomik düzeyde, çakralar insan omurgasındadır.

Budist kozmolojisinde, “çakra” kavramı (Sanskritçe, “tekerlek”, “daire”, “disk”, “kasırga”), sadece bir kişinin bedensel yaşamıyla değil, aynı zamanda insanın hayatı, hayatı ile ilgili çok geniş bir yelpazeye yayılır. Ve ölüm, tek kelimeyle “yaşam çarkı” kavramına uyan her şeyi sembolize eder.

Kozmoenerji de bu enerjileri kontrol etme yöntemidir.

Cosmoenergy   – Üçüncü boyutun enerjisidir.

Karmik kabı ve tüm insan organizmasını çok hızlı bir şekilde temizler.

Bu frekanslarla bilinç ve bilgi alanının büyük ölçekli genişlemesi sağlanır.

Bir kişiye şans, aşk, sağlık, refah, koruma, temizlik, astral erişim sağlamasına yardımcı olur.

Cosmoenergy frekansları ,”otojenez” mekanizmalarının insan vücudunda aktive olmasını sağlar. Yani Cosmoenergy frekansları,  hem bireysel organların hem de bir bütün olarak vücudun ” kendi kendini iyileştirme” mucizesini yaratır.

Cosmoenergy’nin diğer etki alanları nelerdir?

Yöntem Pozitif, Refahın İyileştirilmesi, Barış, Şans, Mutluluk, Refah, İç huzur.

Cosmoenergy frekansları kişiyeher yerde eşlik eder ve onları korur. Frekanslar umudunu  kaybeden  bir kişiye her zaman tam olarak yardım ederler. Kişi farkındalık ve derin sevinçle dolar.

Derin sessiz bilgelik, kişinin yaşamını doldurmaya başlar ve tüm dünyaya refah ve uyum getirebilir.

Kendi kendine iyileşme yetisine sahip olur.

Uyumlanma ve inisiyasyon sürecinde, kişi birçok şey kazanır.

Sezgide, yaratıcılık ve entelektüel yeteneklerde artış olur .

Kişi dengelenir .

İnsanın kişisel gelişimini arttırabilir.

Kişinin karakteristik özelliklerini, ilişkilerinin, davranışlarının düzelmesini ve “egonun” uyumlaştırılmasını sağlayabilir.

Kişinin kaderini iyileştirir.Sevgiyi artırır ve manevi gelişimi sağlar.

Karşı cinsin ilgisini kazandırır böylelikle bireyin yalnızlıktan kurtulmasını sağlayabilir. Aile ve aşk sorunlarının çözümü ve yaşam durumlarında düzelme sağlayabilir.

Kişinin duygularını, arzularını, ve düşüncelerini yönetme yeteneği artırabilir.

İyileştirme, saflaştırma, vücudun gençleşmesi, kilo kaybı ve cilt sıkılaşması sağlayabilir.

Karmanın temizlenmesini aynı zamanda  karmik problemlerin iyileşmesini sağlayabilir .

Fiziksel, enerji ve aura bedenlerinin temizlenmesini dengelenmesini  sağlayabilir.

Maddi ve finansal refahın normalleştirilmesini sağlayabilir.

Bilinçaltını temizleme özelliğine sahiptir.

Operasyonlar sırasında uzaktan destek sağlayabilir, kişinin anesteziden kolay çıkmasını, ayrıca ameliyat sonrası auranın restorasyonu ve komplikasyon olmamasını sağlayabilir.

Yaralanmalar, şoktan kurtulma, koma, kanamayı durdurma, kırıkların ve dikişlerin hızlı iyileşmesi (2 kat daha hızlı).

Evlerin,ofislerin,stadyum gibi büyük alanların  enerjisel olarak temizliğini sağlar.

Araba temizliği (güvenli sürüş, karlı satışlar için).

Malların saflaştırılması (hızlı ve karlı bir satış için), mücevher temizliği.

Jeopatik bölgelerin belirlenmesi enerjisel olarak dengelenmesi sağlanır.

Hayvan tedavisi.

 

Standart Çalışma Nedir ?

Kişinin ihtiyacı olan frekanslar,  Cosmoenergy  Uygulayıcısı tarafından açılarak  yapılır .Bu Kadim metot sayesinde ,kişinin çakraları dengelenir ,enerji alanı temizlenir ,titreşimi artar.

Frekanslar  ile yapılan çakra dengelemesi sayesinde kişi kendini iyileştirmeye başlar .

Bu çalışma uzaktan yapılabilmektedir.. Bu çalışma kişiye özel bir çalışmadır .Bu nedenle deneyimli Uygulayıcılarımızdan randevu almanız önerilir.

Bu durumda onunla yapılacak olan danışan ile çalışma saatini netleştirmektir. Çalışmaya beş dakika kala uygulayıcı bu sizi arar ve çalışmayı hatırlatır. Beş dakika sonra çalışma başladığında bu kişi ayakta olmalıdır. Yaklaşık 30-35 dakika  sürmektedir.

Cosmoenergy tekniği ile Standart çalışma yaptırmak isteyenlerin bilmesi gerekenler nelerdir?

Cosmoenergy uygulayıcıları, kişinin sadece fiziksel problemlerine  yardımcı olmakla kalmaz, duygusal ve zihinsel sorunlarıyla da mücadele ederler.

Cosmoenergy uygulayıcıları, kendisine yardım isteğiyle gelen kişilerin problemlerinin kaynağını tespit edip hayatlarında yeniden uyum ve düzen olabilmesi için ne gibi değişiklikler yapmaları gerektiğini konusunda onlara danışmanlık yapar.

Cosmoenergy uygulayıcıları, kişinin  uyum ve düzeninin bozulmasıyla vücudunda oluşan problemlerin kaynağını, çakralarının durumunu tespit eder.

Cosmoenergy uygulayıcıları, çakraları saflaştırıp dengeleyerek kişinin enerji bedeninin iyileşmesini sağlarlar, bunun  sonucunda kişinin fiziksel bedeni de  iyileşme başlar.

Cosmoenergy tekniği ile çalışma yaptırmak isteyenlerin bilmesi gerekenler nelerdir?

Cosmoenergy uygulayıcıları, kişinin sadece fiziksel problemlerine  yardımcı olmakla kalmaz, duygusal ve zihinsel sorunlarıyla da mücadele ederler.

Cosmoenergy uygulayıcıları, kendisine yardım isteğiyle gelen kişilerin problemlerinin kaynağını tespit edip hayatlarında yeniden uyum ve düzen olabilmesi için ne gibi değişiklikler yapmaları gerektiğini konusunda onlara danışmanlık yapar.

Cosmoenergy uygulayıcıları, kişinin  uyum ve düzeninin bozulmasıyla vücudunda oluşan problemlerin kaynağını, çakralarının durumunu tespit eder.

Cosmoenergy uygulayıcıları, çakraları saflaştırıp dengeleyerek kişinin enerji bedeninin iyileşmesini sağlarlar, bunun  sonucunda kişinin fiziksel bedeni de  iyileşme başlar.

Kişinin bedeninin iyileşmesi kendini  iyileştirme isteğine bağlıdır.

Kişi, yaşam şeklinde yapması gereken değişiklikleri yapmaya gönüllü olmalıdır.

Kişi, kendisine uygulanan teknik sayesinde kendi beden ve ruh halini iyileştirecek, dengeleyecektir.

Kişi uygulayıcının kendisine gösterdiği yolu takip etmekte istekli olmalıdır.

Kişi, kendi hastalıklarını iyileştireceğine  inanmalıdır. Kendi içsel gücünü bulma yolunda kendini iyileştirmeye başladığında  düzenin akıcılığına uyumlanacaktır.

Gerçek bir Cosmoenergy uygulayıcısı  olmak ve bu görevi üstlenebilmek için ilk başta içsel yolcuğuna çıkmış olmak gerekir. Birçok uygulayıcı zaten bu değişikliği kendi içinde hissetmeye başlamıştır.  Düşünce şeklinde insanlığın iyiliği,  barış ve uyum yolunda bütünlüğü inancı oluşur. Kendini geliştirme yolundaki “Cosmoenergy Uygulayıcıları” küçük gezegenimizin varoluş amacına uygun bir şekilde görevlerini yerine getirmektedir.

Cosmoenergy’nin  Tıbbi  Yöntemlerden Farkı Nedir?

Cosmoenergy asla tıbbın yerine geçemez.Böyle bir iddası da yoktur.Uygulayıcılar hasta kişileri doktora yönlendirir.Cosmoenergy tedavi etmez .Başka tedavi yöntemlerinin çoğu sadece semptomların giderilmesine yöneliktir.Ama Cosmoenergy kanalları, hastalığın nedeni ortadan kaldırabilir dolayısıyla kişi kendi kendini iyileştirmeye başlar.

Tıbbi yöntemlerle tedavi ve Cosmoenergy Frekansları ile yapılan çalışma  arasındaki farkı anlamak  için bir örnek: ” Sabah kalktığınızı ve vücudunuzdaki sivrisinek ısırıklarının izlerini gördüğünüzü hayal edin.” Modern tıp ve diğer iyi bilinen yöntemlerle nasıl tedavi edilir?  Etkilenen bölge iyileştirici bir merhemle kapatılır. Kozmoenerjik yaklaşım: “Biz sivrisinek ısırıklarını gördükten sonra,” pencereyi açıyoruz “ve sivrisinekleri odadan dışarı çıkarıyoruz.”dur.

Cosmoenergy frekansları yeni bir dünya görüşüne ve ruhsal büyümeye ivme kazandırır, bir kişinin hayattaki yerini yeniden düşünmesine, dünyaya ve diğer insanlara karşı tutumuna, kişiliğin yıkıcı kısmıyla savaşmaya güç verir. İnsan kaderinin tam efendisi ve temeli olur. Yöntem, kişiliğin tamamen uyumlu hale getirilmesine katkıda bulunur, ancak bazı özelliklere sahiptir.

Bir Kişinin, Sadece Kendine Çalışmak için Cosmoenergy frekanslarına uyumlanmasının   Getirileri Nelerdir ?

Korunma
Kişi, tıpkı bir anten gibi dış dünyadan değişik bilgi ve görüntüler alır.
çoğu zaman topladığı bilgiler negatiftir ve sonuçları kişiyi depresyona, duygusal iniş-çıkışlara, doyumsuzluğa ve takıntılı davranışlara sürükler.
Bu, kişinin kendi kendine yaptığı bir uygulama değil, dış etkilerle oluşan bir sonuçtur.
kişi ne kadar çok korunma altına girerse, yıkıcı, zarar verici ve psikolojik dengesini bozucu olayların etkisi altına girmesi o kadar zorlaşır.
Koruma, sonuç olarak büyüyü, bedduayı, nazarı, laneti geri püskürtür.
Auranın katmanlarını kendi kendine düzeltme:
Uyumlanmak, kişinin dış etkenlerden dolayı negatif şekilde etkilenmiş olan aurasını kendi kendine temizleme imkanı sağlar.
Kötü lanetler, nazar,kıskançlık, kötülük için yapılmış dilekler, beddualar, büyüler, vampirler vs.gibi negatif etkileri ortadan kaldırmaya yarar.

Kanalların kendi kendini iyileştirmeyi sağlayan  özelliği
Kişinin uyumlanacağı ilk kanal Farun-Buddha’dır. Farun-Buddha kanalında antioksidan özellikler mevcuttur. Hücresel oksijen emilimine yardımcı olur ve hücre için metabolizmayı stabilize edebilir..
Bu kanalın normal kullanımı kansere yakalanma riskini  de azaltabilir.

Cosmoenergy Dereceleri Nelerdir?

1. Derece – 3 günlük workshop a katılmak + korunma yöntemleri

2. Derece – Farun Budha kanalına uyumlanmak.

3. Derece – Firast ve Zeus kanallarına uyumlanmak.

4. Derece – Midi ve Gektas kanallarına uyumlanmak.

5. Derece – Budist Blok ve Magic Blok kanallarına uyumlanmak. (19 + 23 Kanal )

6. Derece – Master seviyesine uyumlanmış olmak.

7. Derece – Magister seviyesine uyumlanmış olmak.(19+23 + 26 + Rat Ha Kanalı + Kozmik isim + Spiritüel isim ) Bu seviyede kişi  Cosmoenergy metotunu öğretme ve kişiyi uyumlama (inisiye) hakkına sahip olur.

8. Derece – Teknologia Sonastroiki seviyesine uyumlanmış olmak.

Progessor ünvanı alarak ileri seviye ustası olurlar.Bu seviyede kişi hem Cosmoenergy metotlarını temel konuları öğretme yetkisine sahip olur, hem de kişileri frekanslara uyumlayabilir.

Uyarı: İş bu web sitesinde  yer alan bilgi ve uygulama teknikleri tedavi amacı taşımamaktadır. Söz konusu bu bilgiler bu tekniği öğrenmek için eğitime katılan katılımcıyı bilgilendirmek amaçlı olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılmasıgereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlar için mutlaka bir hekime  başvurunuz.

Cosmoenergy, Dünya Sağlık Örgütü’nün kabul ettiği tek şifa yöntemidir.

Sayın Hunziker, (Federasyon Akademik Sekreteri) Dünya Sağlık Çalışanları İttifakına üye olma başvurunuzun kabul edildiğini bildirmekten mutluluk duyuyoruz. 

İttifak’ın bir üyesi olarak, Uluslararası Klasik Cosmoenergy Federasyonu, diğer benzer fikirlere sahip kuruluşlar veya kişilerle birlikte, İttifak kaynaklarına ve uygulamalarına erişme fırsatına sahip olacak ve İttifak’ı, bilgilerinizi paylaşmak için bir platform olarak kullanabilecektir.   

Sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçin: Ghwa@who.int. 

  Sizi kuruluşumuzun üyelerinden biri olarak ağırlamaktan ve verimli bir işbirliği için sabırsızlanıyoruz. 

Saygılarımla – İttifak Başkanı – Majesteleri Şeyh Mubashar.  – Dünya Sağlık Örgütü.  – Washington.  Amerika Birleşik Devletleri. 

TOP
Ücretsiz Danış 0555 582 14 60